Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie
Sprzedaję na Allegro

Regulamin

Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowy MMHobby prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.mmhobby.pl.

 2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie MMHobby są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych www.mmhobby.pl są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy paragon Na życzenie wystawiamy Fakturę VAT.

 5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (czas dostawy do 7 dni roboczych) i firm kurierskich (czas dostawy do 2 dni roboczych). Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

 6. Możliwe są następujące formy płatności:

  - Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

  - Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru.

  - Przelewy24 - wysyłka następuje zaraz po wpłacie

 7. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, MMHobby zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

 8. Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

 9. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Kureierem Fedex dostawa w ciagu 1do 2dni. MMHobby nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

    
 10. Brak odebrania towaru nie powoduje unieważnienia transakcji. Przesyłka nieodebrana wraca do nadawcy. Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za koszty przesyłki w obie strony plus koszty magazynowania stanowiące 20zł za każde 7dni. Dodatkowo sprzedawca będzie domagał się wynagrodzenia za poniesioną szkodę (koszt przesyłki zwrotnej), tj. żąda należytego wykonania umowy sprzedaży i naprawienia szkody wynikłej z nienależytego jej wykonania oraz zwrot poniesionych kosztów powstałych wskutek działań na rzecz wyegzekwowania należności.
 11. ZWROTY. Każdemu kupującemu przysługuje prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty zakupu. Zwracany towar powinien posiadać oryginalne opakowanie, nie powinien nosić śladów użycia i nabywca powinien posiadać dowód zakupu. Uszkodzenia towaru, brak bądź uszkodzenie oryginalnego opakowania będzie się wiązało z obniżeniem kwoty zwrotu. Towar należy odesłać na adres Sprzedającego. Koszty wysyłki ponosi kupujący. W przypadku zwrotu towaru należy wypełnić OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ. Wypełnione pismo należy przesłać wraz z towarem i dowodem zakupu na adres: 

  MMHobby Michał Olszewski
  Bielkówko ul Kościelna 9
  83-050 Kolbudy

  .
 12. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do: klik.
 13. GWARANCJA. Produkty oraz usługi są objęte 12 miesięczną gwarancją. Wyjątek stanowią baterie i akumulatory które obejmuje 30 dniowa gwarancja producenta (chyba ze gwarant wydłuża okres gwarancyjny co podane jest w treści oferty). Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję serwisu należy wysłać na własny koszt Pocztą Polską na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt Klienta. Formularz reklamacyjny dostepny tutaj

 14. W przypadku reklamowania wadliwego towaru należy go odesłać na adres: 
  MMHobby Michał Olszewski
  Bielkówko ul Kościelna 9
  83-050 Kolbudy
   lub wskazane przez niego miejsce, w oryginalnym fabrycznym opakowaniu wraz z poprawnie wypełnionym formularzem reklamacji i dowodem zakupu. Towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w trakcie transportu (towar uszkodzony podczas przesyłki nie będzie podlegał naprawie lub wymianie w ramach gwarancji). Towar, którego reklamacja nie zostanie uznana będzie odesłany na koszt Klienta. 

 15. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. Roczna gwarancja nie obejmuje urządzenie elektrycznych typu regulatory, silniki, serwomechanizmy itd. We względu na charakter urządzenie udzielana jest gwarancja rozruchowa 14 dni. Sklep nie ponosi odpowiedzialność za niewłaściwe podłączenie czy użytkowanie w wyniku którego urządzenia te mogą ulec uszkodzeniu (zalanie, przepalenie).

 16. Gwarancją nie są objęte towary:

  - które były użytkowane niewłaściwie lub niezgodnie z ich przeznaczeniem których zużycie wskazuje na ich używanie niezgodnie z załączoną instrukcją

  - które nie posiadają dowodu zakupu (paragon, faktura)

  - które zostały uszkodzone w trakcie montażu, lub noszą ślady nieautoryzowanych napraw czy przeróbek

  - a także uszkodzenia mechaniczne, termiczne, chemiczne i wszystkie inne spowodowane działaniem siły zewnętrznej, bądź zaniechaniem działania ze strony klienta

  - których uszkodzenia powstały w wyniku nieprawidłowego przechowywania lub eksploatacji

  - których uszkodzenia i problemy powstały w wyniku zabrudzenia sprzętu, dostania się do produktu ciał obcych np. kurzu, pyłu, niepożądanych elementów itp.

  - Utrata gwarancji może nastąpić w przypadku naruszenia plomby, numeru seryjnego, próby dokonania naprawy i przeróbek bez zgody producenta.  

                                          

 17. Wszystkie produkty elektryczne /elektroniczne zakupione w naszym sklepie posiadają plomby gwarancyjne Zerwanie lub uszkodzenie plomby powoduje utratę gwarancji i prawa do zwrotu. Plomba gwarancyjna jest dowodem na to że dany produkt został zakupiony w naszym sklepie.
 18. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

 19. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. 

 20. Wszystkie zdjęcia w ofertach mają charakter poglądowy i nie muszą odzwierciedlać fatycznego stanu sprzedawanego przedmiotu.

 21. Rejestrując sie w sklepie internetowym akceptujesz Politykę prywatności firmy Opis dostępny na http://mmhobby.pl/polityka-prywatnosci-inf-24.html
 22. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie MMHobby Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Odbiór osobisty:

UWAGA Urlop
W dniach 16-31 sierpień
Sklep będzie nieczynny
Za utrudnienia przepraszamy


Odbiór osobisty:

Bielkówko 
Ul. Kościelna 9

Pinezka Google:


UWAGA:
Ze względu na internetowy charakter sklepu

przed odbiorem prosimy o
wcześniejszy kontakt telefoniczny
(odbiory możliwe do godziny 19:00 -
- tylko wcześniej uzgodnione telefonicznie)

MMHobby1@gmail.com
tel. 889 15 73 73

Wystawiamy FV 23%

 


Koszyk
...jest pusty

Przechowalnia

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Przelewy24
Szybkie płatności bankowe,
płatności kartą kredytową i debetową.

Bestsellery
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.